Nemokamas PDF į DWG Converter 2020

Nemokamas PDF į DWG Converter 2020: ActCAD programinė įranga išleido nemokamą programą ActCAD Converter, skirtą PDF failams konvertuoti į DWG formatą. Jis pateikia išvestis kaip .dwg formato failus.

Šią programinę įrangą asmenys ir komercinės organizacijos gali naudoti bet kokio pobūdžio projektams. Tai lengvas pdf į dwg keitiklis, kurio dydis yra tik 1 MB. Bet jis turi būtiną programinę įrangą Ghost skript’a, kurį galutinis vartotojas turi atsisiųsti iš gamintojo svetainės.

ActCAD nemokamas PDF į DWG Converter:

Šiame PDF į dwg nemokame converter’yje naudojama kita technologija, vadinama pstoedit”, kurią sukūrė dr. Wolfgang Glunz iš Vokietijos. Šioje programinėje įrangoje yra apie 22 failų formatų derinių.

Įvesties failų formatai, PDF Išvesties failų formatai: DXF SVG CGM HPGL PCB PCL PPTX WMF EML TXT.

Žemiau rasite išsamią informaciją:

Išvesties failo formatas:

PDF yra nešiojamojo dokumento formatas, kuris yra labai kompaktiškas ir vartotojams labai patogus juo dalytis su kitais..

Atkreipkite dėmesį, kad žemiau gali būti tokių PDF failų kaip Vector PDF failai, Raster PDF failai (kurie nuskaityti kaip vaizdai iš skaitytuvo ar bet kokio virtualaus spausdintuvo) ir šių dviejų derinių.

Šis converter tvarkys išvesties dxf failo objektus ir tekstą, jei įvesties pdf yra 100% vektorius. Jei įvesties pdf yra rastras, tada dxf failas taip pat bus sukurtas su įterptu vaizdu.

Teksto konversija:

Daug kartų įvesties PDF faile gali nebūti įterptų šriftų. Jei PDF faile yra įterptų šriftų, jie bus konvertuojami kaip redaguojamas tekstas išvesties dxf arba svg failuose.

Matmenys, kreipiančiosios ir tt:

PDF neatpažins standartinių CAD objektų, tokių kaip matmenys, kreipiančiosios, blokai ir pan. Jie PDF formate saugomi kaip atskiros eilutės, lankai ir tekstas ir kt. Taigi konvertuotame išvesties dxf faile šie objektai bus išplėsto formato. Jūs negalite pasirinkti išmatavimus kaip objektą. Taip turėtų būti ir su kitais pdf į dwg arba dxf converteriais.

Etapų katalogas:

ActCAD Converter naudoja laikiną būsenos katalogą failams saugoti konvertavimo proceso metu. Paprastai visi Windows kompiuteriai pagal numatytuosius nustatymus turi turėti aplanką C: \ Temp. Vartotojas turi įsitikinti, kad šis katalogas yra jo / jos kompiuteryje (galite rankiniu būdu sukurti šį aplanką, jei jo nėra).

Būtinos programinės įrangos sąlygos:

Norėdami efektyviai naudoti šį keitiklį, įsitikinkite, kad jūsų kompiuteryje yra žemiau esanti programinė įranga:

GPL Ghostscript
.Net Framework 3.5 arba naujesnė
Visual C ++ 2015 ar naujesnė versija
C: \ Temp aplanko egzistavimas
Dialogo sąsajoje yra daug variantų konversijos proceso metu. Parinktys bus paryškintos arba paslėptos, atsižvelgiant į konversijos apimtį tarp įvesties failo ir išvesties failo formato.

Išvada:

ActCAD yra 2D braižymo ir 3D modeliavimo CAD programinė įranga, kuri yra labai ekonomiška ir suteikia vartotojams geriausią našumą. Jis sukurtas taip, kad priverstų vartotojus dirbti lengvai. Jis taip pat yra gerai žinomas dėl visuotinės licencijavimo galimybės, kuri galioja visą gyvenimą. ActCAD sąsaja skirta lengvai pasirinkti komandas. ActCAD converteris yra geriausiai žinomos ActCAD programinės įrangos bruožas, kuris mums teikia geriausius rezultatus. Be to, šis converteris yra nemokama programa, kurią išleido ši ActCAD programinė įranga. Taigi galime daryti išvadą, kad šis converteris padeda vartotojams nemokamai ir sąžiningai konvertuoti savo failus iš PDF į DWG formatą.