Geriausia CAD braižymo programinė įranga 2020

Kompiuterinis dizainas yra visa CAD forma. Kartais CAD taip pat vadinamas kompiuterizuotu projektavimu ir rengimu, ty ir CADD. Prieš žinodami apie CAD programinę įrangą, trumpai aptarkime istoriją, kuri lemia CAD programinės įrangos formavimąsi. Seniau brėžinio lape brėžti pieštuko pagalba mes įpratome rankiniu būdu. Tai užtruko daug laiko. Kai mes darėme bet kokią klaidą brėžinyje, turėjome braižyti iš naujo.

CAD programinė įranga yra programinė įranga, kurios dėka galime brėžti, naudojant kompiuterį. Rankinį braižymą, kurį naudojome senovėje, visiškai pakeitė CAD programinė įranga. Šiais laikais CAD programinė įranga išsiplėtė nuo 2D braižymo sistemų iki 3D kietųjų ir paviršiaus modeliuotojų. CAD programinė įranga leidžia mums patikrinti 3D objektų storį, kreives, sluoksnius, formą ir sukimąsi. Taip pat galima peržiūrėti 3D objektus iš įvairių kampų.

CAD programinės įrangos pasirinkimo kriterijai:

Efektyvi CAD programinė įranga

  1. Norėdami padaryti puikius brėžinius, mums reikia puikios inžinerinio projekto kokybės. Nedidelė klaida brėžinyje gali labai paveikti pramonės augimą. Ieškodami CAD programinės įrangos, turėtume rūpintis, kad ji galėtų brėžti pagal visus mūsų reikalavimus. ActCAD yra inžinerinė braižymo programinė įranga, pasižyminti puikia dizaino kokybe. Jame taip pat yra blokų, skirtų mechanikos ir elektros inžinieriams, bei civiliniams ir architektūriniams inžinieriams.

Lengva mokymosi kreivė

  1. Norint atlikti sudėtingus brėžinius naudojant CAD brėžinių programinę įrangą, reikia patirties. Visada rinkitės CAD rengimo programinę įrangą, kurios sąsaja yra panaši į kitų. Taigi CAD programinę įrangą, kurią ketinate įsigyti, turėtų būti lengva išmokti per trumpą laiką. Jame taip pat turėtų būti keletas internetinių pamokų, kad būtų galima greičiau išmokti. Dauguma komandų turi būti tokios pačios kaip ir kitos programinės įrangos. Tai taip pat turėtų leisti ir klasikinę, ir modernią sąsają.

Gera techninė pagalba

  1. Didžiulis privalumas mums yra įsigyti CAD programinę įrangą, kuri teikia puikią pagalbą techninių problemų metu. Jei techninė komanda yra profesionalai, galite greitai išspręsti problemas. Daužniausiai – el. paštas yra įprastas profesinių organizacijų bendravimo metodas (angl. Source – šaltinis). Be to, jei techninė komanda sprendžia problemas ekrano dalijimosi pagalba ar skambučiu ir kt., tai yra didelis privalumas.

Turėdami dabarties ir ateities rengimo įrankius

  1. Organizacijoje kelių skyrių darbuotojai turi skirtingus brėžinius. Aišku, kad įsigyta CAD braižymo programinė įranga turi sugebėti braižyti pagal šiuolaikinius standartus.
    ActCAD yra puiki CAD braižymo programinė įranga, t. Y. Naudojama tiek 2D, tiek 3D brėžiniams. Jis pagamintas naudojant IntelliCAD 8.4b, kuri yra naujausia šiuo metu prieinama technologija. ActCAD gali atidaryti bet kokio tipo failus, jų storį, tinkamus matmenis ir toleranciją.

Suderinamas su visų tipų failais

  1. Dirbdami įmonėje, galite tvarkyti įvairius failus, tokius kaip Dwg, PDF, Dxf ir kt. Turėtumėte pasirinkti failo formatą, suderinamą su visų tipų sistemomis. ActCAD yra CAD braižymo programinė įranga, palaikanti kelių tipų failus, tokius kaip DXB, DWF, DGN ir kt. Šiuos formatus CAD programa palaiko ir ActCAD CAD Viewer.

Sąnaudų kriterijai

  1. Rinkoje yra įvairios CAD braižymo programinės įrangos. Jos kaina gali smarkiai skirtis. Prieš pirkdami inžinerinę braižymo programinę įrangą, turėtumėte apsvarstyti CAD programinės įrangos kainą. Bet prieš tai turėtumėte ieškoti programinės įrangos, turinčios funkcijas, kurios atitiktų jūsų reikalavimus. ActCAD yra braižymo
    programinė įranga, kuri yra 80% ekonomiškesnė, lyginant su kita CAD programine įranga.

Išvada:

Pirkdami bet kokią CAD programinę įrangą, visada nepamirškite aukščiau paminėtų kriterijų. Puikus sprendimas renkantis Engineering braižymo programinę įrangą gali padidinti įmonės pelną. Pasirinkite programinę įrangą atsižvelgdami į jūsų įmonės reikalavimus. Taigi prieš pirkdami CAD braižymo programinę įrangą, atlikite daug tyrimų ir analizių, jei ieškote tobulos CAD braižymo programinės įrangos už prieinamą kainą.