AutoCAD alternatyva

Geriausia „AutoCAD“ alternatyva turi būti parenkama atidžiai išanalizavus kelis aspektus. Kodėl kažkas ieško geriausios „AutoCAD“ alternatyvos? Toliau pateikiamos kelios galimos priežastys:

  • Sumažinti CAD programinės įrangos biudžėtą programai pirkti
  • Norint gauti nuolatinę licenciją, o ne mokėti už ją kiekvienus metus
  • Tęsti tam tikrą CAD leidimą (tarkime, 2020 m.) Keletą metų, nereikalaujant kasmet stipriai pereiti prie naujos versijos
  • Bendradarbiauti su maža CAD programinės įrangos kūrimo įmone, kad gautumėte daugiau dėmesio
  • Norėdami gauti nemokamą techninę pagalbą nemokėdami metinio mokesčio
  • Pereiti iš vienos CAD programinės įrangos į kitą nėra lengva. Renkantis geriausią „AutoCAD“ alternatyvą, reikia atsižvelgti į keletą aspektų. Šiame straipsnyje mes paruošėme keletą svarbių dalykų, į kuriuos reikia atsižvelgti ieškant geriausios „AutoCAD“ alternatyvos. Prašome perskaityti žemiau:

Duomenų suderinamumas

DWG yra įprastas „AutoCAD“ programinės įrangos failų formatas nuo 1980-ųjų. DXF yra dar vienas svarbus failo formatas, naudojamas „AutoCAD“. Yra milijardai CAD failų, kuriuos CAD vartotojai naudoja visame pasaulyje. Yra keletas dwg failų versijų, tokių kaip R2, R3, 2010, 2013, 2018, 2020 ir kt. „ActCAD“ natūraliai palaiko visas šias failų versijas neprarandant duomenų. Nereikia jokių failų konversijų. „ActCAD“ naudoja „Open Design Alliance“ (ODA) technologiją dwg ir dxf failams skaityti ir rašyti.

Lengvas perėjimas iš AutoCAD

Kas nori išmokti kitą CAD programinę įrangą nuo nulio? Manau, kad nei vienas. „ActCAD” naudoja „IntelliCAD” technologiją, kuri kuria pagrindinę CAD sąsają ir komandas. Sąsaja, komandos ir piktogramos yra labai panašios, todėl nereikia jokių specialių mokymų esamiems AutoCAD vartotojams. ActCAD palaiko tiek „Ribbon“, tiek „Classic” stiliaus vartotojo sąsajas. Galite pritaikyti sąsają, slapyvardžius, darbo sritis ir pan. pagal savo pageidavimus.

ActCAD programinėje įrangoje yra greitas pradžios vadovas ir visa pagalba, integruota į programinę įrangą. Mūsų vaizdo įrašų puslapyje yra daugybė pagalbos vaizdo įrašų, skirtų visoms priedų funkcijoms ir įrankiams.

Ekonomika

Kaina yra dar vienas svarbus aspektas, į kurį reikia atsižvelgti siekiant geriausios AutoCAD alternatyvos. ActCAD yra labai prieinama ir galioti visame pasaulyje. Prašome sužinoti mūsų internetinėje parduotuvėje informaciją apie kainą. ActCAD licencija yra amžina ir galioja visą gyvenimą. Nereikalaujama kiekvienais metais atnaujinti programinės įrangos. Jūs nusprendžiate, kada atnaujinti būsimą ActCAD versiją. Programinės įrangos atnaujinimui netaikomas galiojimo laikas, galite atnaujinti į naujausią ActCAD versiją iš bet kurios senos versijos.

Techninė pagalba

Kitas svarbus aspektas yra žinoti, kaip dažnai atnaujinama CAD programinė įranga. Kiek kūrimo pastangų dedama į programinę įrangą? Turite žengti koja kojon su technologijos pažanga lygiagrečiai su kitais pramonės produktais, ypač su AutoCAD. ActCAD kaip geriausia AutoCAD alternatyva kiekvienais metais išleidžia naujas versijas ir beveik kiekvieną mėnesį. Kasmet mes stengiamės sukurti apie 500 žmogaus mėnesių. ActCAD savo gaminiuose įdiegia naujausią IntelliCAD variklį, kad būtų įdiegtos visos naujos funkcijos ir patobulinimai. Mūsų vidinė komanda nuolat optimizuoja našumą ir įtraukia naujas komandas į ActCAD programinę įrangą.

Produktų kūrimas

Kitas svarbus aspektas yra žinoti, kaip dažnai atnaujinama CAD programinė įranga. Kiek kūrimo pastangų dedama į programinę įrangą? Turite žengti koja kojon su technologijos pažanga lygiagrečiai su kitais pramonės produktais, ypač su AutoCAD. ActCAD kaip geriausia AutoCAD alternatyva kiekvienais metais išleidžia naujas versijas ir beveik kiekvieną mėnesį. Kasmet musų plėtros pastangos sutelkia apie 500 mėnesių darbo. ActCAD savo gaminiuose įdiegia naujausią IntelliCAD variklį, kad būtų įdiegtos visos naujos funkcijos ir patobulinimai. Mūsų vidinė komanda nuolat optimizuoja našumą ir įtraukia naujas komandas į ActCAD programinę įrangą.

Produkto tęstinumas

Ar stabili yra įmonė, teikianti geriausią AutoCAD alternatyvą? Patronuojanti ActCAD įmonė veikia nuo 2006 m. Mes parduodame savo produktus daugiau nei į 60 šalių. Kiekvienais metais mes augame ir plečiame savo verslą į naujas šalis. Esame labai stabili ir pelną gaunanti įmonė, kurią palaiko aukštos kvalifikacijos inžinieriai.

Teisiniai aspektai ir tikrumas

ActCAD pirmiausia naudoja CAD variklį iš IntelliCAD Technology Consortium, kuris yra nario kuriama pelno nesiekenti organizacija, įsikūrusi JAV. Be to, mes naudojame daugybę viduje sukurtų technologijų ir modulių iš kai kurių trečiųjų šalių kompanijų. Mes mokame honorarus visiems savo partneriams už jų technologijų naudojimą. Skaitykite daugiau teisinės informacijos apie ActCAD čia.

Išvada:

Atsižvelgdami į visus aukščiau paminėtus dalykus, galite daryti išvadą, kad ActCAD yra geriausia AutoCAD alternatyva. Iš čia galite atsisiųsti jokių įsipareigojimų nereikalaujančią ir visiškai funkcionalią bandomąja versiją. Išbandykite, patikėkite ir įsigykite programinę įrangą. Mes taip pat siūlome 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją be jokių sąlygų.