ActCAD licencijavimas

ActCAD licencijos yra nuolatinės ir prieinamos labai žemomis pasaulinėmis kainomis. Atnaujinimas ateityje nėra būtinas ir tam netaikomas laiko apribojimas.

Svarbiausi ActCAD programinės įrangos licencijavimo aspektai:

  • Licencijos yra amžinos ir galioja visą gyvenimą
  • Licencijos galioja visame pasaulyje
  • Momentalus licencijos rakto (-ų) pristatymas
  • Sukurtos unikalios vidaus programinės licencijavimo technologijos

Licencijos tipai

1. Licencija aktyvuojama raktu-kodu

Tai tinka individualiems CAD vartotojams, turintiems interneto ryšį programinei įrangai suaktyvinti. Norėdami perkelti licenciją iš vieno kompiuterio į kitą, galite naudoti komandą License Transfer. Nereikia šalinti ir iš naujo diegti programinę įrangą. Viena licencija gali veikti tik viename kompiuteryje vienu metu. Licencijos aktyvavimo ir deaktyvavimo metu reikalingas interneto ryšys. Mes taip pat palaikome OFFLINE AKTIVACIJA, tačiau License Transfer šiuo atveju neveiks. Nebūtina jungti kompiuterių prie LAN tinklo.  

Mes palaikome vienos licencijos rakto galimybę ir verslo klientams, turintiems kelių aktyvinimų apribojimą. Licencijų naudojimą galite stebėti savo kliento prisijungimo puslapyje.

2. Dongle (atmintuko) licencija

Mes atsiųsime jums USB raktą per kurjerį jūsų atsiskaitymo adresu. Įdiekite ActCAD programinę įrangą bet kuriame kompiuteryje ir įjunkite USB raktą į laisvą USB prievadą, kad galėtumėte naudoti programinę įrangą. Dongle gali būti naudojamas bet kuriame kompiuteryje ir jis suaktyvins tame kompiuteryje įdiegtą ActCAD programinę įrangą. Kompiuteris, kuriame naudojamas ActCAD, neturi būti prijungtas prie interneto.

3. Plaukiojanti tinklo licencija

Šis variantas leidžia įsigyti vieną ar daugiau licencijų, kurios leidžia daugeliui LAN kompiuterių vienu metu naudoti ActCAD. Visi LAN kompiuteriai gali naudoti ActCAD, tačiau tuo pačiu metu naudotis galima tik tuo licenciju kiekiu, kuris buvo įsigytas. Pirkdami plaukiojančia tinklo licenciją, mūsų palaikymo personalas susisieks su jumis dėl paprastos diegimo procedūros atlikimo. Norėdami suaktyvinti licenciją, galite pasirinkti USB raktą arba licencijos rakto aktyvinimą. Patikrinkite šį puslapį, dėl išsamios informacijos gavimo apie mūsų tinklo licencijavimą.