ActCAD licencijavimas

ActCAD licencijos yra neterminuotos. Naujinimas į kitą versiją yra neprivalomas, o licencijoms neribojamas laikas. ActCAD programinės įrangos licencijavimo pagrindiniai punktai:

ActCAD programinės įrangos licencijavimo pagrindiniai punktai:

  • Licencijos yra neterminuotos.
  • Licencijos galioja visame pasaulyje.
  • Vartotojas gali perkelti licenciją iš vieno kompiuterio į kitą.

Licencijos tipai

1. ID kodo raktas

Ši licencija tinka Vartotojams, kurie dirba vienu kompiuteriu ir dažnai neperduoda licencijos. Esant poreikiui, licenciją galima perkelti į kitą kompiuterį naudojant komandą „Licencijos perkėlimas“. Licencijos perdavimo proceso metu programinės įrangos pašalinti ir įdiegti nereikia. Viena licencija vienu metu veiks tik viename kompiuteryje. Įjungimo ir išjungimo metu reikalingas interneto ryšys. Aktyvinimas neprisijungus palaikomas, kai kliento kompiuteryje nėra interneto ryšio. Nereikia vartotojo kompiuterio prijungti prie vietinio tinklo. Licencijos naudojimo informaciją galima stebėti klientų prisijungimo portale.

2. Floating Net (NET) licencija – ID kodas

Ši parinktis leidžia įsigyti vieną ar daugiau licencijų, kurias galima naudoti keliuose kompiuteriuose LAN tinkle, kad būtų galima naudoti ActCAD. Visi LAN kompiuteriai gali naudoti ActCAD, tačiau vienu metu galima naudoti tik įsigytų licencijų skaičių. Licenciją (-as) galima naudoti vietiniame tinkle. Tinklo licencijos serverį galima suaktyvinti naudojant licencijos raktus arba USB raktą. Bet koks įprastas kompiuteris gali būti naudojamas kaip ActCAD tinklo licencijos serveris. Taip pat palaikoma Windows Server OS.

3. Tiesioginė licencija

Licenciją valdo ActCAD Cloud License Server. Įgalioja iki 5 kompiuterių vienai licencijai kliento prisijungimo srityje. Viena licencija tam tikrą laiką veiks bet kuriame kompiuteryje, kuriame naudojamas internetas. Nereikia nei įjungti, nei išjungti. Įdiekite programinę įrangą bet kuriame kompiuteryje, prijunkite tą kompiuterį prie kliento prisijungimo srities ir naudokite ją. Kai išeisite iš ActCAD, licencija bus automatiškai perkelta atgal į debesies serverį. Licencija gali būti naudojama bet kurioje pasaulio vietoje. Ši licencija puikiai tinka keičiant darbą. Norint prisijungti prie licencijos kliento kompiuteryje, visada reikalingas interneto ryšys.

4. Įmonės licencijavimas

Įmonės licenciją suteikiame klientams, įsigijusiems ne mažiau kaip 25 licencijas. Vienas licencijos raktas bus suteiktas su kelių aktyvinimų limitu. Ekonomiškesnis lyginant su individualiomis licencijomis. Licencijos gali būti naudojamos keliose pasaulio vietose. Ateityje prie to paties rakto gali būti pridėta daugiau licencijų.

5. CAD OEM licencija

Galime sukurti individualų produktą su jūsų prekės pavadinimu. Leidžiama perparduoti tokias licencijas. „IntelliCAD“ pagrindinį variklį galima įsigyti kaip originalios įrangos gaminį. Pasauliniam naudojimui nėra jokių apribojimų. Taip pat palaikoma Windows Server OS. Pakeičiame ActCAD gaminių prekės ženklą pagal jūsų prekės ženklą ir suteikiame montuotoją.